HAKKIMIZDA

PLİSE PERDE NEDİR?

Son dönemlerde özellikle tercih edilen cam balkonlar başta olmak üzere modern ev veya iş yeri ile kış bahçeşerinde sıkla görünme başladığımız perde türüdür Extra Plise Perde. Özellikle açılı ortamlarda rahatla kullanılabilen kontrolü sağlayan kendine özel ip mekanizmaları olan aşağa ve yukarı olarak iki fonksiyonlu hareket sistemine hakim olan çeşitli renk seçeneği ve kolay kullanımı ile sık tercih edilen bir ürün haline gelmiştir, kolay temizlik ve kolay kullanım ayrıca fiyat konusunda standart bir perdeden daha uygun olması bu perdeyi seçilir hale getiriyor ve popülerleştiriyor.

NEDEN EXTRA PLİSE?

Extra Plise Perde sistemi sizler için kendileri geliştirdikleri sistemleri yöntemleri ve devamlı gelişmekte olay perde seçenekleriyle birlikte kaliteli ve güvenilir hizmet sunarak uzun süreli garanti kapsamı altında tutan bir yapıdır, devamlı ürün takip ve bakımını yapan 7/24 ulaşılabilir olan ve yenilikçi genç çalışma anlayışı ile birlikte devamlı sizlerle birlikte iletişimde olan Extra Plise perde başta Mersinde olmak üzere Türkiyenin bir çok yerinde marka olmuş bir isimdir. Şehir dışına demonte hizmeti veya ben kendim yapacağım diyenlere özel hizmet ve donanımlı bir şekilde profesyonel hizmet vermeye devam etmektedir.

KURUMSAL HİZMET

Mersin Cam balkon firması olan Extra Plise Perde sistemleri, kurumsal bir firmadır çözüm ortakları Aran Extra Şirketler Grubunda detaylı olarak yazmaktadır ve gelişmiş ekibe sahip toplamda üç büyük atölye iki adet ofis bir adet büyük showroom'a sahiptir. Extra Plise Perde şirketi İbrahim ARAN tarafından 2013 yılında kurulmuştur ve bu günlere kadar aralıksız her gün sizler için hizmet vermektedir. Genç iş adamının bakış akışına göre dinamik ve ekip ruhuyla çalışmak başarıya giden yolu gösterir başarıya ulaşmak değil biz her gün o yolu dahada uzatıp dahada kaliteli ilerlemek istiyoruz, mantığındadır.

HAKKIMIZDA GENEL BİLGİ

Extra Plise Perde sistemleri 2013 yılında İbrahim ARAN tarafından Mersinde kurulmuştur, başta bir çok sektörde hizmet veren İBRAHİM ARAN Plise perde sektörüne girdiği zaman sadece Cam Balkon işi yaparken bu gün bir çok yaptığı işlerle birlikte ismini marka haline getirmiş ve bir şirketler grubuna sahiptir, Extra Plise Perde bakış açısına göre bir çok evin modern gözükmesine herkesin kaliteli bir ürüne ve göz zevkine ihtiyacı vardır herkes en iyisini ve en kalitelisini ister bunun için dünyalar kadar paralar saçarlar biz bunu getirtmek yerine öğrenelim gelişelim geliştirelim en iyisini biz yapalım hem uygun fiyata yapalım hemde kullanıcı dostu bir ürün çıkartalım diyerek bu yola çıkan Extra Plise Perde Sistemleri bu gün bir çok Perde dükkanına, bir çok ev’e bir çok ofise bir çok işletemelere imzasını ve ürününü bırakak ger gün dahada gelişmeye devam ediyor ve her gün sizler için kendini geliştirmeye ara vermiyor. 

Extra Plise Perde Sistemleri, mutlu müşteri mantığını yürütür bizim başarımız ve kazancımız herşeyden önce mutlu müşteridir görüşüne inanır reklamlara dünyaların parasını harcamak yerine bizden memnun kalan müşterilerimizin tavsiyeleri bize yeter bakış açısındadır şayet bu şekilde kaliteli bir işletme haline gelip bizleri öneren insanların önerdiği kişileride mutlu ederek onların yüzünü kara çıkartmıyoruz ve onlarıda mutlu etmeye devam ediyoruz. Extra Plise perde size sadece ürün imkanı vermiyor bir çok yönde kariyet imkanıda sağlıyor sosyal medya kazançları ürün kazançları tavsiye kazançları gibi bir çok kazançlar elde edebilirsiniz, düşünsenize hem modern kaliteli güzel bir perde sahibi olacaksınız hemde sizlerde kazanacaksınız harika birşey.

Mersin merkez, Extra Plise Perde’nin Mersinde kurularak faliyet vermesinin en büyük sebebi kolay yola yurt içi ve yurt dışı kolay bir şekilde ürün gönderimi yapabiliyoruz ve sizlere en kısa sürede ulaştırabiliyoruz, bu konu hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz İbrahim ARAN’nın web sitesini ziyaret ederek oradan detaylı bilgi alabilirsiniz ve bir çok videolarını izleyebilirsiniz ayrıca bizden anlık haberdar olmak isterseniz İnstagram sayfamıza göz atmalısınız.